You are here: Home Futbol

Futbol

Futbol Sahası

Çim Futbol Sahanız Bakımı ;

Futbol sahası ölçüleri :

Uzunluk Min. 90 m Max. 120m

Genişlik Min. 45m Max. 90 m dir .

Çim futbol sahanızın en az 2 defa yıllık bakıma alınması gereklidir. Çim sahalarında oynanan Futbol maçları sonucunda sahanız yıpranır ve maç sonrası bir bakım ister.Bu bakım işlerinin standart olarak yapılamalı ve çim futbol sahanız mevsim özelliklerine göre uygun olan FERUNA çim gübresi ile gübrelenmelidir.

Devamını oku...

 
Sample image

Feruna Proscape 30-0-0

Feruna Proscape çim gübresi 

% 100  MESA

% 30 Azot

Devamını oku...

 
Sample image

Feruna Proscape 20-5-5

FERUNA Proscape Çim Gübresi

%  30 MESA

% 20 Azot % 5 Fosfor % 5 Potasyum % 1 Demir

Devamını oku...

 
Sample image

Feruna Sıvı Gübreler

Futbol sahalarının aylık ve yıllık bakımlarında sıvı gübrellerinde önemli bir yeri vardır. Bakımda öncelikli olarak tercih edilen gübreler.

Devamını oku...

   

Diğer Makaleler...

ÇİM ALANINIZDA PROBLEM Mİ VAR ?
Hemen problemi alanınızla ilgili sıkıntınızı bize yazın. Ziraat Müh. / Peyzaj Mim. size yardımcı olsun. e.mail : info@feruna.com
TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ADRESE TESLİMAT...
KREDİ KARTI ile alım yapmak için LÜTFEN info@feruna.com a mail atınız ( adınız, soyadınız, hangi şehirde olduğunuzu ve telefon numaranızı yazınız.)size yetkili en kısa zamanda ulaşacaktır.Veya 0312.278 07 29 nolu telefonu arayıp (saat 9:00-18:00 arası) direkt görüşme yapabilirsiniz
TOPLU KONUTLARIN ÇİM ALANLARI İÇİN EN UCUZ....
FERUNA ÇİM GÜBRELERİ Toplu Konutlara özel olarak... Site Yöneticileri için Kaçırılmayacak fırsat ..... FERUNA çim gübreleri çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır.. SİTE YÖNETİCİSİ iseniz hemen arayınız 0312.278 07 29... ANKARA da iseniz adresinize kadar ücretsiz teslim.